Construction update: Vajnorská 21, 18.2.2019Zverejnené na stránke https://www.yimba.sk/vajnorska-21/construction-update-vajnorska-21-1822019 dňa 18.2.2019

Okolie Vajnorskej ulice medzi Trnavským mýtom a Bajkalskou ulicou (príp. až Tomášikovou) patrí k príjemným mestským štvrtiam s hustou zástavbou, dobrou dopravnou obsluhou a dostupnosťou k službám a občianskej vybavenosti. Atraktivita takejto časti mesta tak postupne rastie, čo má za následok, že si developeri všímajú okrem prázdnych pozemkov aj nevhodne využívané budovy, aby ich následne zhodnotili.


Komfortné bývanie v centre dianiaZverejnené na stránke https://reality.etrend.sk/byvanie/kde-byvat-v-bratislave-a-neriesit-dopravne-zapchy.html dňa 16.11.2018

Kým iní o dobrej adrese iba hovoria, my ju máme


Pri rozhodovaní o novom bývaní sa stáva lokalita stále dôležitejším kritériom. Každý z nás sa musí denne dopraviť do práce a svoje deti do škôlky, školy, či na rôzne mimoškolské aktivity. Cestovanie, či skôr postávanie v kolónach, nám ukrajuje z každého dňa vzácny čas.

Preto je výhodné zvoliť si lokalitu, v ktorej nájdete všetko dôležité v pešej dostupnosti. Chcete mať na výber niekoľko ihrísk alebo športovísk pri dome? Alebo si večer odskočiť do susedného strediska kultúry? Prebehnúť do základnej školy cez priľahlú ulicu stihnete aj za pár minút pred vyučovaním. Všetky tieto benefity prináša projekt Vajnorská 21.


Nové zážitky na známej adrese


Mnohí rodáci sa po čase radi vracajú na miesta, kde trávili svoje detstvo. Niet sa čomu čudovať, veď tieto miesta majú čo ponúknuť všetkým generáciám. Projekt Vajnorská 21 v bratislavskom Novom Meste to potvrdzuje do bodky. Sympatia Group pretvára pôvodnú budovu na moderný mestský dom vhodný nielen pre mladých ľudí, ale aj pre rodiny hľadajúce miesto, ktoré splní náročné požiadavky všetkých vekových kategórií. Náročnejších záujemcov iste osloví ponuka mezonetov na najvyšších poschodiach s rozľahlými terasami a atraktívnym výhľadom na Kolibu, dominanty mesta a vinohrady.


Ak ide o dobrú adresu, netreba dlho váhať


Využite ponuku posledných dvoj- a trojizbových bytov a väčších mezonetov. Branislav Habán zo Sympatia Group pripomína: „Klientom v mezonetoch sme ponechali voľnosť pri výbere dispozičného riešenia a voľbe umiestnenia dennej a nočnej časti mezonetu. Klient sa môže rozhodnúť, ako rozmiestniť priečky, môže využiť možnosť voľby nadštandardného vybavenia alebo si môže pretvoriť holopriestor podľa svojich špecifických želaní a snov.“

Dokončenie projektu je plánované na 1. štvrťrok 2020. Viac informácií nájdete na www.vajnorska21.sk.


Netradičný projekt zvýši atraktivitu Nového Mesta v BratislaveZverejnené na stránke https://reality.etrend.sk/byvanie/sympatia-group-odstartovala-projekt-vajnorska-21.html dňa 12.09.2018

Jedinečná poloha v blízkosti meniaceho sa Trnavského mýta, v priamom susedstve Strediska kultúry Vajnorská, predurčuje tento projekt pre každého, kto hľadá bývanie v príjemnej stabilizovanej lokalite, popritom s benefitmi mestského bývania s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou všetkého dôležitého.


Prekvapivá metamorfóza


Branislav Habán zo Sympatia Group vysvetľuje: „Vajnorská 21 je ďalším z developerských projektov Sympatia Group. Aj tentoraz sme na projekte spolupracovali s výbornými architektmi s dôrazom na detail, kvalitu a úžitkovú hodnotu. Chceme, aby prostredie, kde žijeme a pracujeme, nielen dobre vyzeralo, ale aj plnilo svoju funkciu a reagovalo na potreby okolia.“

Po rekonštrukcii vzniknú v objekte obchodné a kancelárske priestory, 22 ateliérov, 22 bytov a 11 apartmánov a zatraktívnia sa aj priestory pred Strediskom kultúry Vajnorská.


Skvelé miesto pre bývanie


Lukratívna poloha projektu je spájaná hlavne so športom a aktívnym životným štýlom. Prebiehajúca revitalizácia tejto lokality prináša množstvo verejných plôch spestrujúcich život. Okrem obchodných centier Central a Polus City Center s 8 kinosálami, sú v pešej dostupnosti známe športoviská, ktoré slúžia nielen pre športové kluby a reprezentáciu, ale sú aj dejiskom mnohých koncertov a kultúrnych predstavení.

Jedinečnosť lokality podčiarkujú 3 veľké parky pre aktívnych ľudí aj rodičov s deťmi. Tri polikliniky, polícia, jasle, školy, škôlky, obchody, reštaurácie a kaviarne sú len špičkou ľadovca dokonale vybudovanej infraštruktúry.


Poteší aj náročnejších


Charakteristickým prvkom projektu sú francúzske okná. Rozjasnia interiéry a jedinečnú atmosféru v nich podporí aj nadštandardná výška stropov 2,80 m v prevažnej väčšine bytov. Samozrejmosťou je podlahové vykurovanie v obytných miestnostiach, príprava na klimatizáciu, nadštandardná sanita a k tomu všetkému developer naplánoval viac ako 700 m² zelených striech.

Štvorpodlažný parkovací dom disponuje dvoma autovýťahmi a k dispozícii bude aj nabíjacia stanica pre elektromobily.

Dokončenie projektu je plánované na 1. štvrťrok 2020. Viac informácií nájdete na www.vajnorska21.sk.